Aktuality - První školní den 3.9.

První školní den 3.9.

29. 9. 2012

V pondělí 3. září se kluci a děvčata vrátili do školních lavic. Z úsměvů a dobré nálady dětí bylo znát, že si prázdniny krásně užily a odpočinuly si od školních povinností. Škola přivítala i milé hosty. Již se stalo příjemnou tradicí, že malé prvňáčky a zkušené druháky vítají v jejich školičce bílí tygři. Letos byly děti napjaté, jestli ve škole neuvidí Liama, Sambura nebo Gaiu, liberecká roztomilá bílá tygří koťata. Před školním vchodem však na ně čekali dva o trochu starší tygři – maskoti hokejového klubu, kteří měli pro školáčky připraveny sladké bonbony na uvítání.

Delegace v čele s panem ředitelem a hokejovými vyslanci navštívila i třídu prvňáčků. V učebně nebylo téměř k hnutí a hosté se málem ani nevešli dovnitř, protože naše nejmladší spolužáky doprovodil rekordní počet rodičů. Pan ředitel přivítal všechny nové školáčky s tím, aby je škola bavila a našli si v ní spoustu kamarádů. A popřál i rodičům, aby jim první školní rok přinesl jen samé veselé a šťastné chvíle.

Nervózně očekávali první školní zvonění naši druháci. Zvědavě vyhlíželi novou paní učitelku. Paní učitelka Mudrová je určitě nezklamala a děti se jistě těší na mnoho příjemných společných chvil, které s novou vyučující prožijí. Nové jméno třídní učitelky se objevilo i u 8.A. Ale pokud se mezi osmáky našel vůbec někdo neinformovaný, jistě si s úlevou oddechl, že pod novým jménem Sabáčková přišla do třídy jejich oblíbená loňská třídní učitelka, která se stihla v létě provdat.

První školní den nebyl nijak náročný. Ale žáci a žákyně se rozhodně mají v letošním školním roce na co na těšit. Jistě je potěší mimo jiné nově zrekonstruovaná učebna ICT, kde na ně čeká 26 úplně nových žákovských počítačů, a také nové kroužky, školní akce a další novinky, které pro ně připravují jejich učitelé.

Všem našim žákyním a žákům, stejně jako jejich rodičům, přejeme krásný společný školní rok 2012/2013.