Aktuality - Tygr 2008 pro Filipa Pešána

Tygr 2008 pro Filipa Pešána

15. 1. 2009

S blížícím se závěrem roku se pravidelně objevuje mnoho anket. Volí se nejlepší sportovci, herci nebo umělci uplynulého roku... Na závěr tohoto roku jsme se ve škole rozhodli, že zvolíme nejpopulárnější osobnost extraligového týmu HC Bílí Tygři Liberec, ke kterému má naše škola velmi těsný vztah.

V posledním předvánočním školním týdnu proběhla celoškolní anketa. Žáci a žákyně mohli svůj hlas dát kterémukoliv hráči nebo členu extraligového hokejového týmu Liberce. Výsledky ankety dokázaly, že především naši žáci z řad hokejistů chovají ve svém srdci svého bývalého trenéra, který se na počátku zimy stal hlavním trenérem HC Bílí Tygři Liberec. Filip Pešán působí už více než rok v trenérských rolích v hokejovém klubu a svým svěřencům ordinuje bojovný styl a tygří neohroženost a odvahu. Z tohoto pohledu se Filip Pešán stal zaslouženým vítězem naší ankety. Zvítězil především díky podpoře žáků sportovních tříd na 2.stupni. U žáků 3. tříd zvítězil Valdemar Jiruš, který zároveň obsadil 2. místo. Jen o jeden bod méně získal Petr Nedvěd. V celkovém pořadí ankety obsadil bronzovou příčku a zvítězil například u žáků a žákyň 4. tříd.