Aktuality - Nominace - sportovní kolektiv

Nominace - sportovní kolektiv

26. 6. 2012

Na základě sportovních úspěchů našich žáků byly vybrány i 4 nominace na ocenění „NEJLEPŠÍ SPORTOVNÍ KOLEKTIV ŠKOLY“. V kolektivních sportech nás nejlépe reprezentovaly tyto školní týmy:

ATLETI 8. - 9. ROČNÍKU

Naši atleti zvítězili v okresním kole Poháru rozhlasu. Největší podíl na úspěchu měli M.Bělohorský, F.Pyrochta a P.Zacha.

FLORBALISTÉ 6. - 7. ROČNÍKU

Naši mladší florbalisté pokračovali v naší neporanitelnosti. Bez větších potíží prošli sítem okresního a krajského kola Orion Florbal Cupu. Z republikové kvalifikace postoupili jako vítězi do republikového finále, kde skončili na nepopulárním 4. místě.

FLORBALISTÉ 8. - 9. ROČNÍKU

Starší florbalisté rovněž dominovali všem soutěžím v našem regionu. V Orion Cupu skončili před branami republikového finále, ve sportovně vědomostní soutěži libereckých škol zvítězili a v Poháru ministra školství se neprobojovali přes krajské finále. Tým v rozhodujících chvílích doplácel na absence svých opor.

DRUŽSTVO T-BALL (5.B)

Páťáci si velice dobře poradili na softbalovém turnaji s hrou, jejíž pravidla a taktiku doposud příliš neznali. Přesto se jako tým semkli a získali fantastické stříbrné medaile.

Z těchto čtyř nominovaných kolektivů vybere komise ve složení Mirko Stodola (koordinátor sportovních soutěží), Daniel Kadlečík (vyučující TV) a Radek Hanuš (ředitel školy) jediného vítěze, který bude vyhlášen a jeho členové oceněni při slavnostním zakončení školního roku 29. června.

V minulosti toto prestižní ocenění získali:

2010/11 … Hokejisté 8. třídy

2009/10 … Florbalisté 6. - 7. tříd