Aktuality - Nominace - nejlepší student

Nominace - nejlepší student

25. 6. 2012

Na základě školních výsledků, úspěchů v olympiádách a soutěžích a hodnocení ve srovnávacích testech vybírali učitelé naší školy nominace na ocenění „NEJLEPŠÍ STUDENT ŠKOLY“. Po náročném vybírání byli vybráni následující žáci:

PAVEL DĚKAN (IX.A)

Pavel výrazně uspěl především v matematice ve srovnávacím testování: NIQES - v těžší verzi českého jazyka 79%, v těžší verzi matematiky 100%; SCIO - ČJ, 84%, M 97%, obecné studijní předpoklady 84%. Zvítězil ve školním kole matematické soutěže „Klokan 2012-kategorie kadet“. Loni získal ocenění pro nejlepšího studenta školy. Prospívá s vyznamenáním s průměrem známek 1,06.

MICHAEL KLINGER (IX.B)

Michal dosahoval výtečných výsledků během celého studia na naší škole. Ve srovnávacím testování žáků 9. tříd získal výtečné hodnocení: NIQES - v těžší verzi českého jazyka 93%, v těžší verzi matematiky 90%; SCIO - ČJ, 94%, M 96%, OSP 87%. Obsadil 2. místo ve školním kole matematické soutěže „Klokan 2012-kategorie Kadet“. Ačkoliv je nadějný hokejista, nezanedbává školní povinnosti a prospívá s vyznamenáním s průměrem známek 1,00.

JAKUB ŠURÁŇ (V.B)

Jakub potvrdil svůj výtečný školní prospěch ve srovnávacím testování NIQES (ČJ 100%, M 100%, AJ 86%). Učí se výborně, ačkoliv stíhá vedle školy i velmi náročné hokejové tréninky. Prospívá se samými jedničkami na vysvědčení. Na ocenění už byl předloni nominován.

JAN ŠURÁŇ (VI.B)

Honza dosáhl výtečného výsledku ve srovnávacím testování SCIO žáků 6. tříd (OSP 93%, ČJ 98%, M 92%). Obsadil 10. - 16. místo v okresním kole Pythagoriády a zvítězil ve školním kole matematické soutěže „Klokan 2012-kategorie Benjamin“. Své školní povinnosti zvládá výborně i vedle náročné sportovní přípravy ledního hokejisty, takže prospívá s vyznamenáním a průměrem známek 1,00.

Z těchto čtyř nominovaných vybere komise ve složení L.Hájková (vedoucí metodického sdružení matematiky), K.Čmelíková (vedoucí metodického sdružení ČJ), Š.Radová (vyučující 1.stupně) aj.Vojčiniaková (zástupkyně ředitele školy) jediného vítěze, který bude vyhlášen a dekorován při slavnostním zakončení školního roku 29. června.