Aktuality - Nominace - krasobruslařky

Nominace - krasobruslařky

24. 6. 2012

Končíme úvodní rok fungování sportovní skupiny krasobruslařů na naší škole a můžeme být nadmíru spokojeni. Sedm členek tréninkové skupiny Olgy Petrementové využívalo po celý školní rok pondělní školní krasobruslařský trénink, děvčata v průběhu roku získala na sportovních soutěžích 10 zlatých, 10 stříbrných a 11 bronzových medailí. A ve škole podávají rovněž excelentní výkony. Všechna děvčata prospěla s vyznamenáním.

Proto bylo velice těžké vybrat z děvčat čtyři, které budou nominovány na ocenění pro nejlepší žákyni sportovní skupiny krasobruslařů ZŠ U Školy. Rozhodujícími kritérii pro nominaci byly nejen sportovní úspěchy děvčat, ale i jejich školní výsledky, přístup k tréninku, plnění školních povinností a celkový sportovní pokrok. Trenéři a učitelé školy vybrali tato děvčata:

PECHOVÁ KRISTÝNA (III.A)

Kristýna se tuto sezónu pravidelně účastnila sportovních soutěží. Získala 4 bronzové, 2 stříbrné a dvě zlaté medaile. Na vysvědčení v pololetí měla průměr známek 1,00. Tedy získala samé jedničky.

PRAY LAUREN (IV.A)

Lauren se zúčastnila 9 závodů. Dva vyhrála a ze dvou si odvezla bronzové medaile. Ve škole má rovněž excelentní prospěch. V pololetí měla průměr 1,10. Je to všestranná sportovkyně. Už loni byla v nominaci na ocenění nejlepší sportovec školy.

SMOLOVÁ KAROLÍNA (I.A)

Karolína tuto sezónu závodila v kategorii mladší nováčci. Z devíti startů na závodech vybojovala 1 zlatou, 4 stříbrné a 2 bronzové medaile. Ve škole se učí na samé jedničky a paní učitelka má pro ní jen slova chvály.

SRDÍNKOVÁ KRISTÍNA (II.A)

Kristína se účastnila 10 závodů v kategorii nováčci. Získala 1 bronzovou, 2 stříbrné medaile a vybojovala 5 vítězství. Mimo jiné zvítězila i na domácí Ještědské brusli. Ve škole se poctivě učí, v pololetí měla rovněž samé jedničky.

Z těchto čtyř nominovaných vybere komise ve složení Olga Petrementová (trenérka), Juraj Sviatko (hlavní trenér BK Variace) a Radek Hanuš (ředitel školy) jedinou vítězku, která bude vyhlášena a dekorována při slavnostním zakončení školního roku 29. června. Kdo se stane první princeznou ledové arény? Nechme se překvapit. Dozvíme se to v pátek.