Aktuality - Karneval ve školní družině 22.2.

Karneval ve školní družině 22.2.

23. 3. 2012

Stalo se již tradicí, že vždy v únoru mají děti ve školní družině karneval. Ten letošní připadl na konec masopustu, na popeleční středu.

Všichni se těšili již od začátku měsíce a spolu s maminkami chystali masku, aby měli tu nejkrásnější. V den D si děti přinesly masky do školy a po obědě se do nich oblékly. Následoval průvod masek, představování, focení, soutěž a samozřejmě diskotéka. Jako vždy zvítězili všichni a mohli se radovat z dobrot a pitíček, které pro ně škola zakoupila.

Děkujeme rodičům za pomoc při výrobě a obstarávání masek a doufáme, že ten příští karneval bude stejně úspěšný, jako ten letošní.

Vychovatelky Radka a Lucka