Aktuality - Třeťáci a čtvrťáci lyžovali 6.2.

Třeťáci a čtvrťáci lyžovali 6.2.

14. 3. 2012

Kluci a holky z 3.B a 4.B opět vyrazili na lyžařské soustředění

Již druhým rokem se naši mladí hokejisté zúčastnili lyžařského výcviku, který byl letos “zpestřený“ výjimečně vysokými mrazy. I tak se však naši kluci (a také děvčata) na výcvik neohroženě vydali a bez úhony jej celý absolvovali. Tentokrát se nám konečný počet účastníků vyšplhal na úctyhodné číslo 44.

Všichni účastníci si výborně zalyžovali na perfektně připravených sjezdovkách, které byly letos obohacené o slalomovou trať, obrovský ledový hrad, terénní dráhu vytvořenou obrovskými sněhovými kupami, skokánky atp.

Všem rodičům, kteří svým dětem i v takto nehostinných podmínkách umožnili se lyžařského výcviku zúčastnit velmi děkuji.

Jiří Bermann