Aktuality - Naše děvčata uspěla na Brusli 8.1.

Naše děvčata uspěla na Brusli 8.1.

19. 1. 2012

Naše krasobruslařky se úspěšně předvedly na Ještědské brusli 8.1.2012

Tuto neděli se uskutečnil již 35. ročník tradiční Ještědské brusle. Ve startovním poli se objevilo 6 našich žákyň, které dostaly příležitost změřit své umění a síly se závodnicemi z krasobruslařských oddílů z širokého okolí. Největšího úspěchu dosáhla Kristýna Srdínková ze třídy 2.A. Získala zlatou medaili za nejlepší jízdu v kategorii nováčci B!

Naše děvčata se dobře umístila především v kategorii „Nejmladší žačky B“. Kristýna Pechová obsadila druhé místo a hned za ní získala bronz Lauren Pray. V této kategorii jsme měli ještě jedno želízko – Sárka Syslová zajela podle rozhodčích desátou nejlepší jízdu.

Další naše krasobruslařky jsme nepřehlédli i v ostatních kategoriích. V kategorii nejmladší nováčci A obsadila Karolína Smolová stříbrnou pozici. Nadia van Wassem obsadila 5. místo v kategorii nejmladší nováčci B.