Aktuality - Zápis do 1. ročníku 20.1.

Zápis do 1. ročníku 20.1.

11. 1. 2012

Na základě zákona č. 561/2004 Sb. (školský zákon), v jeho platném znění, vyhlašuje ředitel školy zápis

do 1. ročníku školního roku 2012/2013.

Děti narozené od 1.9.2005 do 31.8.2006 (event. od 1.9.2006 do 31.8.2007) se dostaví v pátek 20. ledna 2012 v době od 14,00 - 18,00 hodin do „malé“ budovy školy, v ulici 28. října 94/31, Liberec 7 v doprovodu jednoho z rodičů nebo zákonného zástupce, který přinese svůj občanský průkaz a rodný list dítěte.

Pro 1. ročník nabízíme

·          Škola je zapojena do projektu " Tvořivá škola"

·          Odborná péče pro děti se specifickými potřebami, náprava řeči ve školní logopedické poradně

·          Odloučené pracoviště = ideální přechod ze školky na základní školu, příjemné prostředí, pro výuku je využívána učebna a herna