Aktuality - Navštívila nás paní primátorka7.12.

Navštívila nás paní primátorka7.12.

21. 12. 2011

V adventním čase byla poctěna naše škola velmi příjemnou návštěvou. Ráno 8.prosince k nám zavítala paní primátorka Liberce Martina Rosenbergová. Přijala pozvání, aby se podívala na neobvyklou akci „Výcvik záchranáře Kryštůfka“. Myšlenkou akce, kterou uspořádala naše škola ve spolupráci se Záchrannou službou Libereckého kraje a Červeným křížem, byla paní primátorka nadšená. Přivítala malého Kryštůfka při jeho nadcházející službě v ochranných vozech, ocenila jeho krásu, ale zároveň popřála dětem, aby se s Kryštůfkem potkávali co nejméně.

Kromě akce samotné se paní primátorka zajímala i o naši školu. Se zaujetím si vyslechla vyprávění o její bohaté minulosti. Paní primátorka strávila v naší škole jen krátký čas, ale cítila se u nás dobře. Prozradila, že se jí starší historické budovy škol líbí víc než moderní, protože mají svou duši a neopakovatelnou atmosféru.

Před odchodem ještě paní primátorka přislíbila, že se do naší školy ráda vrátí. Doufáme, že příležitost k uvítání tak vzácného host na půdě naší školy na sebe nenechá dlouho čekat.