Aktuality - Halloween se blíží

Halloween se blíží

27. 10. 2011

Ponuré a nevlídné počasí nám jasně signalizuje, že se blíží Halloween. Čas duchů a strašidel; čas, kdy vzpomínáme na ty, kteří už nejsou mezi námi; čas svíček, pestrých dýní; čas magický i nostalgický.

Ve škole je Halloween spojen s již tradiční Halloweenskou párty. A ta se již nezadržitelně blíží! Proto neotálejme, ze skříně či z půdy vytáhněme strašidelné kostýmy. Halloweenské pondělí je tu co nevidět. Školní duchové už ožívají a těší se na společnou oslavu Halloweenu!!!

HALLOWEEN PARTY 31. 10. 2011

Program:

-           17:00 sraz před školou, pro zájemce o zdobení dýní ve škole sraz v 16:30 v jídelně (dýni a vše potřebné s sebou)

-          17:00 – 17:30 – shromáždění dětí ve svých třídách, převlečení do kostýmů a masek

-          17:30 – přesun do tělocvičny, začátek Halloweenské party (hotové dýně a mňamky vzít s sebou)

-          17:30 – 19:30 – soutěže jednotlivců i skupin, taneční vystoupení žáků, vyhlášení soutěže o nejlepší kostým/masku, dýni a mňamku, malá strašidelná diskotéka

-          19:30 – pekelný gulášek

-          20:00 – Nebojsova stezka odvahy