Aktuality - Animační výuka v VI.A

Animační výuka v VI.A

6. 7. 2011

Dne 14.6. se žáci  6.A společně s paní učitelkou Vojčiniakovou přesunuli na  výuku výtvarné výchovy do centra Liberce. Zúčastnili se zde projektu TU Liberec s názvem "Liberec historický". Výuka spočívala v tom, že jsme si u konkrétních historických budov v centru  města ukázali znaky uměleckých směrů, povídali si o jejich stavbě i historii. U každé jsme pak plnili různé skupinové úkoly a hádanky. Některé výjevy jsme se pokusili i nakreslit. Vyučování bylo zajímavé, lektorka TU měla vše výborně připraveno. Žáci byli také velmi chváleni za svoji aktivitu, pozornost a hlavně za znalosti, které o historii budov prokázali. Nejvíce informací jsme načerpali o radnici. Jediné, co nám pokazilo výuku, bylo deštivé počasí. V příštím školním roce jsme si domluvili další setkání, tentokrát na téma Liberec moderní.