Aktuality - Osmáci mistry ČR 3.4.

Osmáci mistry ČR 3.4.

4. 5. 2011

Po únorovém bronzovém kovu Libereckého kraje z Mistrovství České republiky výběrů krajů přišel v prvním dubnovém víkendu další velký úspěch mládeže Bílých Tygrů. Žáci 8. třídy se na Mládežnickém mistrovství ČR v Pardubicích stali mistry ČR pro sezónu 2010/2011!

Tygři pod vedením trenérů Šťastného a Lacka zde postupně porazili Plzeň (7:1), Třinec (5:1), Brno (6:1) a ve finále turnaje pak domácí Pardubice (9:3). Oceněni individuální trofejí byli i dva hráči vítězného týmu - nejlepším brankářem byl vyhlášen Aleš Stezka, cenu pro nejužitečnějšího hráče pak převzal útočník-obránce Pavel Zacha.

8. třída tak letošní sezónu zakončila s vynikající celkovou bilancí – 36 utkání, 34 vítězství a pouze 2 porážky!

Vítězný tým z MMČR v Pardubicích: Stezka (Dědek, Zajíček) - Klinger, Pyrochta, Mečír, Kysilka, Suchý, Němeček, Kroupa, Jadrný, Babec, Zacha, Zachar, Lakatoš, Šír, Vyvadil, Heřmánek, Chlum, Husa, Antonín, Nezbeda, Černý, Švík.