Aktuality - Pololetní vysvědčení 31.1.

Pololetní vysvědčení 31.1.

3. 2. 2011

První polovina školního roku je za námi. Uplynula strašlivě rychle. A přišel čas rekapitulovat své úspěchy i nezdary. Žáci a žákyně si po skončení vyučování odnášeli domů výpis hodnocení za 1.pololetí školního roku. Většina dětí se tvářila vcelku spokojeně. A komu výpis hyzdila známka, se kterou nebyl spokojen, nedával to statečně najevo.

Ovšem úplné nadšení jsme mohli pozorovat při předávání vysvědčení v 1.A. Protože naši nejmenší spolužáci si odnášeli domů své první "vysvědčení". A maminky a tatínkové si tuto krásnou událost také nechtěli nechat ujít. Takže v 1.A se čtvrtou vyučovací hodinu sešli s paní třídní učitelkou a panem ředitelem minimálně stejný počet rodičů a příbuzných jako rozradostněných dětí. A většina z nich se mohla radovat z překrásného vysvědčení, na kterém jim zářily samé jedničky. Děti urazily od začátku školního roku velký kus cesty. S pomocí paní učitelky a svých rodičů se přehoupli přes úskalí učiva začátku 1. třídy a proto si mohly všechny (jak je u nich ve třídě zvykem) vesele poplácat po ramenou. Pan ředitel a paní učitelka poblahopřáli dětem ke krásnému hodnocení, poděkovali rodičům za jejich pomoc a přístup, a popřáli žákyním a žákům první třídy, aby je ty jejich nádherné jedničky neopustily.