Aktuality - Slavili jsme Halloween 26.10.2010

Slavili jsme Halloween 26.10.2010

4. 11. 2010

V úterý se naše škola převlékla do strašidelného kabátu. Již v časných ranních hodinách se z některých tříd ozývalo mručení probouzejících se bludiček a strašáků a některá strašidla pomačkaná po noci strávené ve třídě ve spacáku se pomalu ploužila chodbami na snídani do školní jídelny.

Od první vyučovací hodiny bylo zřejmé, že škola slaví Halloween. Ve třídách prvního stupně ráno před děti nepředstoupila jejich paní učitelka, ale výuky se ujali půvabné, ale přeci jen trochu strašidelné, čarodějnice. A bylo zřejmé, že žáčci se pod přísným pohledem babizny snaží více než je u nich obvyklé.

I na druhém stupni se leckde místo učitele dostavila nadpřirozená postava. Do 8.B na dějepis tak dorazil mušketýr, který se snažil žákům přiblížit průběh třicetileté války. Přitom se tak vehementně oháněl svým rapírem, že je div, že se hodina dějepisu obešla bez krveprolití.

Halloween jako každý rok naši školu rozveselil, ale zároven připomněl neúprosně se blížící studené dny. Vždyť až se vrátíme do lavic po podzimních prázdninách, budeme mít na hodinkách už zimní čas!