Aktuality - Školní rok skončil 30.6.2010

Školní rok skončil 30.6.2010

6. 9. 2010

Školní rok jsme slavnostně zakončili v prostoru školní tělocvičny. Všichni žáci a učitelé se sešli, aby se společně rozloučili se školním rokem a kamarády, kteří naši školu opouští.

Během závěrečného ceremoniálu byli oceněni výjimeční a úspěšní žáci tohoto školního roku:

Školní soutěž ve sběru

• celkový vítěz: třída 2.A (2 260 kg)
  • 1.-5. třída: 1. Lucie Kyselová (2.A)

2. Martin Blecha (2.A)

3. Petr Balabán (5.B)

4. Miroslav Balatka (2.A)

5. Hanzlíková Ivana (5.A)

Hanzlíková Ludmila (5.A)

• 6.-9.třída: 1. Nikola Machalová (6.A)

2. Klára Šnajdrová (7.A)

3. Petr Mašek (8.A)

„Nejlepší studijní výsledek“

nominace:

• Jiří Babec (7.B) … 2. místo v kraji ve srovnávacím testování SCIO v matematických dovednostech
  • Michael Klinger (7.B) … 1. místo v kraji ve srovnávacím testování SCIO v matematických dovednostech
  • Anna Šmakalová (5.A) … 2. místo v okresním kole matematické olympiády KLOKAN v kat. Klokánek
  • Jakub Šuráň (3.B) … 1. místo v okresním kole matematické olympiády KLOKAN v kat. Cvrček

vítězem pro školní rok 2009-2010 se stal

Michael Klinger

„Nejlepší sportovní kolektiv“

• Basketbalisté (7. – 8. roč.)… 2. místo v krajském kole
  • Florbalisté (6. – 7. roč.)… 2. místo v republikovém finále Orion Cupu
  • Fotbalisté (2. – 3. roč.) … 1. místo v okresním kole McDonald´s Cupu
  • Rychlobruslaři … 1. místo ve štafetě na Zimních olympijských hrách dětí a mládeže

vítězem pro školní rok 2009-2010 se stali

Florbalisté (6. – 7. roč.)

„Nejlepší sportovec školy“

nominace:

• Matouš Bělohorský (6.A) … 4 zlaté medaile ze Zimních olympijských her dětí a mládeže v rychlobruslení, stříbro z republikového mistrovství ve florbalu
  • Michal Beránek (9.B) … 1. místo závodu na inline bruslích v seriálu „VyCOOL se!“, kapitán hokejového reprezentačního týmu na ZODM
  • Adam Dlouhý (9.B) … dvě stříbrné medaile z atletických závodů (vrh koulí a běh na 1 500 metrů)
  • Karolína Matějková (5.A) … 1. místo ve skoku do výšky na atletických závodech

vítězem pro školní rok 2009-2010 se stal

Matouš Bělohorský

Nejlepšího sportovce dekoroval kapitán HC Bílí Tygři Liberec Petr Nedvěd, který byl krátce předtím uveden do Galerie osobností školy svojí bývalou paní učitelkou Mgr. H. Čejkovou. Petr zavzpomínal na svá školní léta, pozdravil všechny žáky a učitele a popřál dětem, dospělým i celé školy mnoho příjemných let. Kromě symbolického klíče od síně slávy převzal z rukou zástupců žáků drobné upomínkové předměty s logem školy a předal řediteli své tablo, které bude vystaveno v prostoru školy.

Závěr ceremoniálu se odehrál ve znamení rozloučení s žáky a žákyněmi 9. tříd, kteří ukončili devítiletou školní docházku a po prázdninách je čeká v převážné většině studium na střední škole.

Našim kamarádkám a kamarádům z 9.A a 9.B přejeme mnoho štěstí na budoucí cestě životem, úspěchy a radost v kariéře studijní i sportovní a především v osobním životě!