Aktuality - Škola otevře Síň slávy

Škola otevře Síň slávy

6. 9. 2010

V závěru školního roku 2009/10 škola slavnostně otevře "Síň slávy". Nejedná se o žádnou místnost nebo školní prostor. Tato galerie slavných osobností školy je zatím jakýmsi virtuálním prostorem, který vyjadřuje hrdost školy nad svými bývalými studenty, kteří pomáhají šířit dobré jméno školy a především slávu naší krásné země. Jako zakládající člen Galerie osobností byl vybrán současný kapitán HC Bílí Tygři Liberec PETR NEDVĚD.

Za více než sto let existence naší školy se v jejích lavicích vystřídalo obrovské množství žáků a žákyň. a najdou se mezi nimi i osobnosti, jejichž význam přesáhl v mnohých případech nejen hranice města a regionu, ale které dosáhly i slávy mezinárodní. Naším zájmem je, aby tyto osobnosti nezapomínaly, kde se začala tvořit dráha jejich životní kariéry a kde se začaly stavět základy jejich budoucích úspěchů. Těší nás, že naši slavní absolventi na svou školu nezapomínají, rádi se do ní vrací a ochotně se setkávají se současnými žáky a předávají jim své zkušenosti a vzpomínky. Pro naše děti má kontakt s úspěšnými a slavnými předchůdci velký význam. Jsme rádi, že naši žáci mají tolik úspěšných vzorů.

Mgr. Radek Hanuš, ředitel školy