Aktuality - Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

2. 4. 2024

Den otevřených dveří

V sobotu 23. března se naše škola otevřela veřejnosti v rámci Dne otevřených dveří. Tato událost byla zorganizována především pro ty, kteří uvažují o přihlášení dětí do naší školy. Nicméně, tento den nebyl jen o představování našeho vzdělávacího programu, ale také  o oslavě Velikonoc.

Malá budova naší školy se proměnila v tvořivou část, kde si děti mohly vyzkoušet různé velikonoční dílničky. Rodiče měli možnost sledovat své malé umělce, jak se zapojují do velikonočních tvůrčích aktivit. Také se mohli seznámit s třídními učitelkami budoucích prvních tříd a získat mnoho cenných informací.
V hlavní budově mohly děti absolvovat Stezku velikonočního zajíčka. Tato zábavná stezka vedla děti po devíti stanovištích, kde mohly plnit různé velikonoční úkoly. Úspěšné splnění úkolů bylo zaznamenáno do soutěžní karty. Bylo to nejen zábavné, ale také edukační dopoledne, protože se děti dozvěděly o tradicích a zvyklostech spojených s Velikonoci.

Naše škola je hrdá na to, že může být místem, kde se setkáváme, sdílíme radost a tvoříme společné zážitky. Děkujeme všem, kteří se podíleli na úspěchu tohoto skvělého dne, a těšíme se na další příležitosti.