Aktuality - Hvězdy Bílých Tygrů v hodině AJ

Hvězdy Bílých Tygrů v hodině AJ

19. 3. 2024

Hokejisté ze třídy 6. A a 6. B dostali jedinečnou šanci vyzpovídat své hokejové vzory. Jako na tiskové konferenci si museli připadat kanadský hokejista T. J. Melancon a americký hokejista Ian McCoshen, kteří dne 4. března navštívili hodinu anglického jazyka v naší škole. Ze všech stran na ně padaly otázky, které si připravili mladí hokejisté.

Atmosféra byla skvělá, hokejisté z libereckého A-týmu ochotně odpovídali na otázky týkající se jak jejich hokejové kariéry, tak i jejich soukromí. Žáci se například dozvěděli, jaké je Ianovo nejoblíbenější jídlo nebo na jakém zimním stadionu hraje nejraději T. J.

Při hodině nepadlo jediné české slovo, všichni žáci mluvili pouze anglicky. Pevně věřím, že toto setkání nebylo poslední a že se na další mohou těšit i ostatní žáci.

Petra Bartovič