Aktuality - Dopravní omezení v okolí školy

Dopravní omezení v okolí školy

3. 3. 2024

Dopravní omezení

Počátkem března začnou stavební a technické práce, které ovlivní a zkomplikují dopravní přístup žákům a jejich rodičům ke škole nejméně do příštího školního roku.

V období od března do září 2024 bude probíhat rozsáhlá rekonstrukce podchodu mezi ulicemi Doubská a 28. října (tunýlek pod tratí).

HARMONOGRAM PRACÍ:

·Víkendy 2. a 3. března a 9. a 10. března – kácení dřevin. V ulici 28. října bude provoz kyvadlově řízen pracovníky provádějící firmy.

·11. března 2024 - zahájení stavebních prací. Omezení provozu vozidel v Doubské ulici (u čerpací stanice). Provoz bude zachován střídavě v jednom jízdním pruhu.

·Od 18. března do 8. července – úplná uzavírka Doubské ulice v úseku mezi křižovatkou s Čechovou ulicí a čerpací stanicí (v délce cca 100 metrů směrem ke kruhovému objezdu).

·Od 25. března do 8. dubna – omezení provozu vozidel v ulici 28. října a v křižovatce s Jeronýmovou ulicí. Provoz bude zachován v jednom jízdním pruhu a bude řízen světelnou signalizací.

·Od 4. dubna do 23. prosince 2024 bude uzavřen stávající podchod pod kolejemi. Po tuto dobu bude vytvořen náhradní pěší koridor oddělený svodidly v podjezdu v ulici 28. října (u kruhového objezdu).

·Od 29. června do 1. září bude zcela uzavřena ulice 28. října v místě před rekonstruovaným podchodem včetně křižovatky s Jeronýmovou ulicí. Po tuto dobu bude změněn směr jízdy v ulici U Školy a zakázáno stání vozidel kvůli průjezdu autobusů.

·V období od 2. září do 22. prosince proběhnou krátkodobé uzavírky ulice Doubské a ulice 28. října z důvodu pokládky finálních vrstev vozovek. Termíny aktuálně upřesníme.

Další informace k dopravním omezením naleznete i ve článku níže.

Prosíme rodiče, aby se seznámili s podrobnostmi dopravních omezení

Radek Hanuš, ředitel školy