Aktuality - Ilustrace k ženské EHT

Ilustrace k ženské EHT

11. 2. 2024

Ilustrace k ženské EHT

Ve dnech 7.2.-11.2.2024 se v liberecké Home Credit Aréně konal historicky první turnaj Euro Hockey Tour ženských hokejových týmů na českém území.Turnaje se účastnila reprezentace Švédska, Finska, Německa, Švýcarska a samozřejmě České republiky. Mezi našimi reprezentantkami září také naše bývalá žákyně Tereza Plosová.

O to více nás potěšilo, když nás oslovilo marketingové oddělení Svazu českého hokeje s prosbou, zda by naši žáci mohli vytvořit ilustrace k ženskému hokeji, které by hráčkám zpříjemnily prostředí v kabinách a jejich okolí. Na výzvu reagovaly skoro všechny třídy školy a také školní družina a nakreslily spousty obrázků, které jsme v úterý 7.2.2024 předali paní Skálové, která společně s naší paní zástupkyní, měla akci na starost.

Výkresy skutečně zdobí zázemí hokejové haly. Děkujeme Terce, že se u nich nechala vyfotit a všem žákům za účast.

Mgr.Jitka Vojčiniaková, zástupce ředitele