Aktuality - Výsledky srovnávacích testů - 7.ročníky

Výsledky srovnávacích testů - 7.ročníky

10. 6. 2010

Sedmáci dokázali v srovnávacím testování KEA (Komplexní evaluační analýza), že jejich studijní dovednosti jsou špičkové!!!

Všechny třídy druhého stupně se letos opět zúčastnili srovnávacího testování KEA, které organizuje společnost SCIO. Do testování 7 tříd se kromě našich 7.A a 7.B zapojilo 331 tříd základních škol a 11 gymnaziálních tříd z celé republiky. Náš výsledek je více než výtečný!

V dovednostech z českého jazyka patříme mezi první pětinu zúčastněných škol (stejně jako loni) a výsledky naší školy jsou tak nadprůměrné. Ještě lepšího výsledku dosáhli naši žáci v testování z matematických dovedností. Naši žáci patří mezi 10% nejúspěšnějších zúčastněných škol z celé republiky. Naši žáci a žákyně tak potvrdili setrvalou kvalitu svých znalostí a dovedností, neboť loni jsme dosáhli stejného hodnocení. Společnost SCIO hodnotí výsledky našich dětí v matematice jako ŠPIČKOVÉ!!!

Nejúspěšnější žáci: (číslo v závorce je percentil úspěšnosti daného žáka v OSP - Obecných studijních dovednostech; ČJ - Českém jazyce; MA - Matematice)

7.A:

Veronika Adamcová   (OSP… 89)

Daniel Antoni (OSP … 90, ČJ … 90, MA … 92)

Alice Avci (MA … 91)

Pavel Děkan (OSP … 87, ČJ … 87, MA … 85)

Nikolas Neuman (OSP … 87, MA … 95)

Dominika Šperlová (OSP … 85, ČJ … 89)

Nejvýraznějšho zlepšení v porovnání s loňskými výsledky dosáhli:

v „Obecných studijních dovednostech“ Veronika Adamcová, Nikolas Neuman a Dominika Šperlová

v „Českém jazyce“ Dominika Šperlová

v „Matematice“ Alice Avci a Nikolas Neuman