Aktuality - Vánoce ve škole

Vánoce ve škole

13. 12. 2023

Letos se naše škola rozhodla připravit akci plnou radosti, kreativity a vánočního ducha.

Proto se v sobotu 9. prosince proměnily chodby v přízemí a 1. patře ve vánoční jarmark. Stánky, ve kterých žáci, učitelé a paní vychovatelky nabízeli ručně vyrobené vánoční výrobky, se staly místem, kde jste mohli najít dokonalý dárek pro své blízké. Inspirováni krásnými výrobky našich žáků si děti i dospělí mohli vyzkoušet svoji tvořivost ve vánočních dílničkách. Součástí vánočního programu bylo i tradiční zpívání na schodech. Žáci z 3. - 6. ročníků se spojili a pod vedením paní učitelky Plodkové zazpívali krásné vánoční písně, které rozehřály srdce všech přítomných. Vánoční zpívání bylo milým zpestřením při společném prožívání předvánoční atmosféry. Každý měl možnost přidat se k chóru nebo si jen tak užít hudební představení. Vánoční akce by nebyla kompletní bez lahodných pochoutek. Vábivé vůni rozmanitých dobrot, jež se linula celou školou, neodolala spousta návštěvníků.

Vánoce ve škole byly o sdílení radosti a otevřenosti – a to jsou hodnoty, kterých si vážíme a které chceme prožívat společně.

Krásné a pohodové Vánoce Vám přejí všichni ze ZŠ U ŠKOLY.