Aktuality - Florbalistky zahájily vítězně

Florbalistky zahájily vítězně

11. 12. 2023

V pondělí 20. listopadu se naše škola zúčastnila dalšího florbalového turnaje. Tentokrát hrály hlavní roli dívky 7. tříd. Turnaj hostila ZŠ Dobiášova, takže jsme to od naší školy neměli daleko. Čekaly nás čtyři zápasy, ve kterých jsme bojovali o postup do finále libereckého okresu.

První zápas jsme sehráli s gymnáziem Jeronýmova. Naše hráčky dravou a aktivní hrou zvítězily 6:1. Druhý zápas jsme porazili největšího favorita turnaje – ZŠ Dobiášova poměrem 6:0. Zbývající zápasy jsme poměrně snadno vyhráli (7:1 proti ZŠ Vrchlického a 10:0 proti ZŠ Hrádek nad Nisou). S celkovým skóre 29:2 jsme se stali suverénním vítězem turnaje.

Uvidíme, jak se nám povede ve finále Liberce. Všem dívkám bych chtěl moc poděkovat za výbornou reprezentaci školy a těším se 12.12. na finále.

Sestava:

Brankář : Valentina Mohylová

Obránci: Štěpánka Nyklová, Eva Žurková a Adéla Hartlová

Útočníci: Anita Svoboda, Anna Havelková, Leontina Volavková, Jana Lelková, Alžběta Dovolilová a Kristýna Vacovská

Hrdý trenér Mirko Stodola