Aktuality - Florbalisté 5. tříd uspěli na turnaji

Florbalisté 5. tříd uspěli na turnaji

18. 11. 2023

Naše nejmladší reprezentační družstvo florbalu se zúčastnilo florbalového turnaje 5.tříd (ČEPS CUP), který se konal v Liberci v Hale míčových sportů.

Náš výběr turnaji od prvního zápasu dominoval. Nejprve jsme dokázali porazit výběr ZŠ Husova. Její hráči nás zřejmě podcenili a výsledkem bylo vítězství v poměru 8:3. Ve druhém utkání jsme jasně přehráli tým ze ZŠ Křížany. Celkové skóre tohoto zápasu bylo s posledním hvizdem rozhodčího 11:1. V posledním zápase skupiny jsme odehráli poctivé utkání se ZŠ Osečná, kdy jsme dokázali soupeře porazit 6:2. Po zápasech základní skupiny  následovalo finále turnaje, v němž jsme se opět střetli se ZŠ Husova. Utkání mělo vysoké parametry florbalové kvality z obou stran, ale nakonec jsme dokázali ustát závěrečný tlak soupeře a v poměru 5:4 jsme i podruhé soupeře porazili.  Žáci 4. a 5. tříd zvítězili ve svém letošním prvním turnaji a postoupili do dalšího kola ČEPS CUPu.

Sestava:

Šimon Juris, Oliver Gaubic (oba 4.B), Ondřej Masopust, Alexandr Shpilka, Tomáš Erlebach (5.A), Jan Kratochvíl, Martin Láska, Matyáš Mencl (5.B)

Jakub Mulač, trenér výběru 4.-5. tříd a učitel TV