Aktuality - Trénink se Zuzanou Hejnovou

Trénink se Zuzanou Hejnovou

1. 11. 2023

Trénink se Zuzanou Hejnovou

Ve středu 11. října proběhla ve škole ojedinělá sportovní událost. Odpolední kroužek atletiky poctila svou návštěvou dvojnásobná mistryně světa a stříbrná olympijská medailistka Zuzana Hejnová.

Přítomnost této fenomenální atletky na kroužku nebyla náhodná. Kroužek atletiky, který se letos objevil v nabídce naší školy poprvé, vznikl pod patronací Zuzany Hejnové a škola obdržela nabídku na zařazení kroužku do akademie HESU. Aby si přítomnost české šampiónky mohli užít všichni, vyhlásila škola akci jako otevřený trénink, kterého se mohl zúčastnit každý sportovní nadšenec. Nezvykle horké podzimní slunce dovolilo našim atletům trénovat na atletickém stadionu před školou. Lektorka Veronika Jégrová si připravila řadu zajímavých tréninkových aktivit. Nejvíce si děti užily „loupení medailí“. Zuzka Hejnová měla co dělat, aby všechny „zloděje“ pochytala.

Tréninková lekce uběhla neuvěřitelně rychle. Na závěr Zuzana rozdala dětem dárky a podepsala své kartičky. Jsme rádi, že naše škola patří do skupiny škol akademie HESU.

Radek Hanuš, ředitel školy