Aktuality - I letos jsme hejbli kostrou

I letos jsme hejbli kostrou

4. 7. 2023

V letošním školním roce proběhl již 3. ročník projektu Hejbni kostrou! Společně s rodiči a dětmi se paní učitelky Radka Papasová, Libuše Hájková a Hana Kotková vydaly na celkem 6 výletů. Na počátku října jsme se prošli pod Ještědem, v listopadu na Výšinu a před Vánoci rozsvíceným Libercem. A když nám v únoru napadl sníh, byla volba jasná, sáněmi z Javorníku. V dubnu jsme jeli do Bedřichova a náš poslední výšlap v červnu byl z Jablonného v Podještědí na Lemberk. Na každém výletě plnily děti společně s rodiči různé úkoly a na konci procházky vždy čekal na děti diplom a nějaká sladká odměna.

I v příštím školním roce chceme v „Hejbni kostrou!“ pokračovat. Plánujeme opět několik výletů. Jako ochutnávku nabízíme například víkendový výšlap do Vratislavic, Jablonce nad Nisou, na Hamrštejn nebo do Panského lomu.

Léto a prázdniny jsou ideální dobou pro turistiku. Užijme si tedy aktivní prázdniny na výletech.

Hana Kotková, organizátorka „Hejbni kostrou!“