Aktuality - Sportovní kurz 8. tříd

Sportovní kurz 8. tříd

4. 7. 2023

Všechny tři osmé třídy se v polovině června účastnily sportovně turistického kurzu. 52 dětí doprovázeli čtyři učitelé. M. Plodková, D. Kadlečík, M. Stodola, Iva Říhová. Celý kurz se odehrával v Rovensku pod Troskami na krásném místě zvaném Camping v Ráji. První den jsme se od vlakové zastávky Karlovice Sedmihorky vydali směr Trosky přes Hrubou Skálu do Rovenska. Celková trasa v délce 17 km byla náročnější, ale cesta nám rychle utíkala. Po příchodu do kempu jsme se ubytovali, zahráli volejbal, minigolf, ping pong a došlo i na trampolínu. A proto, že nás tyto aktivity bavily, nepřestali jsme s nimi ani po večeři. Po vydatném spánku nás druhý den ráno čekal orientační běh v okolí a po obědě sportovní vyžití v nedalekém sportovním středisku. Zahráli jsme si spoustu kolektivních a míčových her, než nás zastihl déšť. Zážitků z kurzu bylo nespočet, děti byly skvělé a my bychom za všechny učitele chtěli žákům poděkovat za bezproblémový průběh kurzu.

Mgr. Martina Plodková