Aktuality - Stříbro z McDonald´s Cupu

Stříbro z McDonald´s Cupu

13. 5. 2010

TŘEŤÁCI ZŠ U ŠKOLY JSOU NEJLEPŠÍMI FOTBALISTY V LIBERCI

Hokejisté třetí třídy ZŠ U Školy ukončili úspěšnou pouť dalším ročníkem fotbalového turnaje McDonald´s Cup. Kluci se postupně prokousávali turnajovým pavoukem výš a výš, až se dostali do OKRESNÍHO KOLA.

V e svých zápasech narazili také na školy se zaměřením právě na fotbal, popřípadě na školy, které navštěvuje velký počet fotbalistů. Ovšem vysokým herním nasazením, vůlí a bojovností se nám podařilo přehrát i tyto školy. V závěrečném turnaji nás porazili pouze fotbalisté z Frýdlantu, když musíme sportovně uznat, že soupeř byl prostě lepší.

Sestava: Vojta Mendl, Vítek Jursa, Lukáš Škvarek, Miloš Adamec, Filip Melzer, Adam Liška, Míra Holas, Láďa Nedomlel, David Pozner, Jakub Nikolič, Luboš Dospěl.

Trenér: Jiří Bermann