Aktuality - Dobicup 2023

Dobicup 2023

7. 6. 2023

25. května se naše škola zúčastnila největší meziškolní akce na Liberecku – Dobicupu 2023. Letos jsme soupeřili v konkurenci 11 škol z celého Liberce. Jako každý rok jsme vyslali výpravu složenou z 28 dětí a 4 učitelů.

Žáci 1. – 3. tříd soutěžili v člunkovém běhu, skoku z místa a sudoku.

Žáci 4. a 5. tříd bojovali ve vybíjené.

Nejstarší žáci z 6. – 9. tříd se utkali ve florbalu, sudoku a vědomostním testu.

Stranou nezůstali ani učitelé, kteří hráli volejbalový debl a stříleli na přesnost.

Závěrečnou disciplínou byla atletická štafeta, kde běží žák z každého ročníku.

Největších úspěchů jsme dosáhli ve volejbale (1. místo), člunkovém běhu (2. místo) a florbalu (3. místo). V celkovém součtu všech disciplín nám patřilo 6. místo.

Věřím, že si všechny děti celou náročnou akci užily, a já jim všem moc děkuji za výbornou reprezentaci školy.

Sestava : Lenner, Machutová, Koprna, Brychtová, Říhová, Válek, Rozsypalová, Macourek, Novák, Petráš, Štoček, Knap, Musil, Hnízdo, Malaník, Plodek, Špičková, Křížková, Eder, Kance, Buriánová, Kendik, Lochman, Novák, Bělohorský, Rozsíval, Seidl, Bittner.

Děkujeme. M.Stodola, I. Říhová, D. Baštincová, T.Hopová.