Aktuality - Úspěchy našich atletů

Úspěchy našich atletů

4. 6. 2023

V úterý 30.5.2023 proběhlo na atletickém stadionu v Liberci okresní kolo atletického čtyřboje družstev mladších i starších žáků základních škol. Soutěže se účastnily pětičlenné týmy jednotlivých základních škol. Každý člen týmu absolvoval sprint (60m), běh na dlouhé trati (600 nebo 1000m), skok do dálky či do výšky a hod míčkem nebo vrh koulí. Atletické týmy naší školy se prezentovaly výraznými výkony a dosáhly velmi pěkných výsledků.

Tým mladších žákyň ve složení Sabina Dvořáková, Anežka Kanca, Aneta Koželuhová, Markéta Mokrá a Tereza Pivoňková získal bronzové medaile. Mladší žáci (Josef Fadrhonc, Tadeáš Jančařík, Lukáš Kachlíř, Arsen Kohun a Dominik Novák) svou soutěž dokonce vyhráli! Obě družstva se probojovala do krajského finále.

Starší žákyně skončily na pěkném šestém místě (Valeria Kornieieva, Amálie Princová, Anička Hotková, Eva Kadlečíková, Eliška Štejfová). Starší žáci vybojovali medailové 3. místo (Šimon Bělohorský, Lukáš Jeřábek, Jakub Seidl, Josef Bittner, Samuel Hrabčák).

Děkujeme všem našim atletům za výbornou reprezentaci školy.