Aktuality - Od 9.5. používáme žákovský vstup a šatny

Od 9.5. používáme žákovský vstup a šatny

8. 5. 2023

Po náročné rekonstrukci vrcholí proces zpřístupňování všech opravených prostor. V minulých týdnech už jsme používali nové učebny (multimediální učebnu v přízemí i učebnu přírodních věd v 2. patře) pro běžnou výuku. Výtah už využívají zdravotně indisponovaní žáci. Od druhého květnového týdne jsme připravili i kompletní prostor šaten pro žáky na hlavní budově školy. Od úterý 9. 5. tak budou žáci vstupovat do školy nově upraveným žákovským vstupem.

Žákovský vchod bude otevřen každý den pro vstup žáků před vyučováním od 7:40. Po uzavření žákovského vstupu v 7:55 používají žáci pro vstup do školy hlavní vchod. V průběhu dopoledne žáci rovněž do školy vstupují hlavním vchodem.

Každý žák vlastní šatní skříňku, opatří si ji vlastním zámkem.

V případě, že kvůli zdravotnímu problému (snížená schopnost pohybu) bude žák potřebovat použít výtah, domluví se konkrétní žák nebo jeho rodiče v kanceláři školy.

Věříme, že se nové prostory budou žákům líbit a pomohou nám je udržet trvale v pěkném stavu.

Radek Hanuš, ředitel školy