Aktuality - Školní ples uzavřel letošní zimu

Školní ples uzavřel letošní zimu

19. 3. 2023

V pátek 17. března se uskutečnil ples zaměstnanců, bývalých absolventů, rodičů současných žáků, přátel a partnerů  Základní školy, Liberec, U Školy v libereckém Koloseu. Přestože počet hostů letos nedosáhl loňské návštěvy, užili jsme si příjemný společenský večer. O skvělou atmosféru se starala hudební skupina „Bohemia Original Band“ pod vedením Luďka Seidla. Večerem provázeli moderátoři – paní učitelka Monika Holmanová a renomovaný liberecký tanečník, choreograf a vedoucí taneční skupiny Smartdance Aleš Petráň.

Ples školy je tradičně směřován na poslední zimní víkend jako symbolické loučení s odcházející zimou a přicházejícím jarem. Kromě vlastního tance si hosté užili i ukázky společenských tanců v podání členů taneční skupiny  Smartdance a vystoupení osmi členek Sokola Horní Růžodol se sestavou pro blížící se sokolský slet. Mezi tanečníky se představily i žákyně školy – Maruška Kučerová, Jitka a Hanka Burianovy.

Po celý večer nás s fotoaparátem v pohotovostní poloze doprovázela bývalá žákyně Šárka Lanková. Fotografie z plesu jsou k nahlédnutí na odkazu:

Děkuji všem spolupracovníkům z organizačního výboru a všem zaměstnancům, rodičům žáků a přátelům školy za krásně prožitý březnový večer.

Radek Hanuš, ředitel školy