Aktuality - Školní kolo olympiády v anglickém jazyce

Školní kolo olympiády v anglickém jazyce

19. 3. 2023

Během února na naší škole proběhlo školní kolo olympiády v anglickém jazyku ve dvou kategoriích. V mladší kategorii I.A si své jazykové síly poměřilo 24 žáků ze šestých a sedmých tříd, v kategorii II.A zabojovalo 15 žáků z osmých a devátých ročníků. Školní kolo jako každoročně se skládalo z poslechové části, z gramatického testu a ti nejlepší zabojovali o postup i v mluvené části, které se skládalo z představení, popisu obrázku a konverzaci na vylosované téma. Všem zúčastněných bych ráda poděkovala za účast a vítězům 1.-3.míst (Deniel Dimitrov – 7.B, Adam Rozsíval- 7.A, Dominik Eder-6.A, Anežka Kanca-7.B, Vojtěch Hartl-9.A, Marek Bělohubý-9.A, Nina Fořtová-8.C, Martin Kovář-9.A) za celý anglický department pogratulovala a Vojtovi Hartlovi z 9.A jako absolutnímu vítězi postupové kategorie bych popřála mnoho štěstí v okresním kole, které se uskuteční 21.3. V DDM Větrník. Kolegům děkuji za kvalitní přípravu a spoluorganizaci.

Bc. Veronika Nicole Švarcrová