Aktuality - Nikola Šuhaj

Nikola Šuhaj

17. 11. 2022

Jednoho deštivého pátku jsme se netradičně večer sešli v nóbl oblečení před divadlem F. X. Šaldy s touhou se představením obohatit. Žijeme totiž nejen sportem, ale i kulturou. Zhlédli jsme úžasný muzikál nesoucí název „Nikola Šuhaj“. Je to slavný klasický příběh o legendárním podkarpatském zbojníkovi, který bohatým bral a chudým dával. Písně byly krásně sepsané a ještě lépe zazpívané.

Úžasné, romantické a občas humorné divadelní výkony si zasloužily nejeden hlasitý potlesk. Také jsme příležitost využili, abychom se v krásném oblečení a v dobré náladě párkrát vyfotili. Představení bylo velice dlouhé, ale i přesto dokázalo obdivuhodně upoutat a udržet si naši pozornost.

Nejen za mě, ale i za většinu účastnících se žáků naší skromné třídy bych si dovolil říct, že to bylo jedno z nejkrásnějších představení, na kterém jsme doposud byli. S úsměvem, stále v dešti, jsme odcházeli a ještě dlouho budeme na nezapomenutelný zážitek vzpomínat.

Hartl Vojtěch 9.A