Aktuality - Velká ztráta

Velká ztráta

25. 10. 2022

V týdnu podzimních prázdnin zasáhla naši školu nečekaná zdrcující zpráva. V noci z 24. na 25. října 2022 podlehla těžké nemoci paní učitelka, kolegyně a kamarádka Eva Kunce.

Všichni jsme v posledních letech prožívali boj, který paní učitelka sváděla se zákeřnou nemocí. Bohužel se tento zápas nedal vyhrát. V Evě ztrácíme skvělou učitelku, obětavou kamarádku, vzácného citlivého a vnímavého člověka. Myslíme na rodinu a blízké naší paní učitelky, kamarádky a kolegyně. Ať je nám síla, se kterou Eva dokázala statečně čelit všem potížím a překážkám, inspirací. A její laskavost, povzbuzující humor a hřejivý úsměv si uchovejme v našich srdcích.

Rodina paní učitelky si přeje rozloučení v úzkém rodinném kruhu. U školy jsme vytvořili pietní místo, kde můžeme paní učitelce zapálit svíčku a věnovat tichou vzpomínku. Toto pietní místo ponecháme do úterý 1. listopadu. Děkujeme všem, kteří přijdou naší kolegyni a kamarádce vzdát úctu.

Evičko, děkujeme za vše. Zůstáváš s námi dál!

ředitel školy, kolega a kamarád Radek Hanuš