Aktuality - Školní rok bude zahájen až 5.9.!

Školní rok bude zahájen až 5.9.!

12. 8. 2022

Změna organizace školního roku

Od začátku prázdnin ve škole probíhají rozsáhlé rekonstrukční práce, jejichž cílem je zlepšení prostředí pro výuku a pobyt žáků ve škole. Součástí úprav je celková rekonstrukce suterénu školy a žákovských šaten, vytvoření bezbariérových přístupů do všech prostor využívaných žáky a modernizace dvou odborných učeben. Ačkoliv práce probíhají v rychlém tempu a bez přerušení, několik nečekaných stavebně-technických komplikací způsobilo prodloužení plánovaného harmonogram prací.

Vedení školy proto přistoupilo k následujícímu opatření:

Zahájení školního roku na ZŠ Liberec, U Školy bude odloženo na pondělí 5.9.2022. Škola tak zůstane ve dnech 1. a 2. září uzavřena. V provozu nebude ani školní družina a školní jídelna. Omlouváme se za tuto komplikaci a mrzí nás odložení nástupu do školy především u nejmladších žáků. Probíhající stavební úpravy nám bohužel nedovolí zahájit školní rok s ostatními základními školami.

Program zahájení školního roku.

Čtvrtek 1.9.

Škola uzavřena

Pátek 2.9.

Škola uzavřena

Pondělí 5.9.

Zahájení školního roku

1. třídy: 2 vyučovací hodiny, v 9:30 budou moci prvňáčci buď odejít v doprovodu svých rodičů domů nebo budou pokračovat ve školní družině

Rodiče prvňáčků srdečně zveme do školy na zahájení školního roku v jejich třídě.

2.-5. ročníky: 4 vyučovací hodiny

6.-9. ročníky: konec vyučování 12:00 – 12:45

Úterý 6.9.

1. třídy: 4 vyučovací hodiny

2.-5. ročníky: 4 vyučovací hodiny

6.-9. ročníky: konec vyučování 12:00 – 12:45

Omlouváme se našim žákům a jejich rodičům za nečekané komplikace. Děkujeme za pochopení a těšíme se na společné setkání při zahájení školního roku.

Radek Hanuš, ředitel školy