Aktuality - Výlet 7.B

Výlet 7.B

26. 6. 2022

Třída 7.B se vypravila na výlet pod vedením paní učitelky Zýkové a paní učitelky Tomehové 13. 6. – 15. 6. 2022 do Českého ráje. Jeli jsme tam a zpátky vlakem. Ubytovali jsme se v penzionu a měli jsme polopenzi v restauraci. Nachodili jsme spoustu kilometrů a stihli navštívit Turnov, vodácký kemp Zrcadlová koza u Dolánek, hrad Trosky a zámek Hrubá Skála. Měli jsme možnost hrát si míčové hry, skákat na trampolíně, smočit si nohy na pláži v rybníku v kempu v Sedmihorkách, opékat dobrůtky na táboráku a zazpívat si. Navštívili jsme také obchod s prohlídkou minerálů blízko našeho penzionu. Kamila Kmínková ze 7.B napsala: "Výlet byl skvělý, každý den jsme navštívili nějaké místo a užili si hodně zábavy :)."

Randa Tomehová