Aktuality - Pohár rozhlasu 10.5.

Pohár rozhlasu 10.5.

18. 6. 2022

V úterý 10. května se žákyně 6. a 7. tříd zúčastnily atletických závodů "Pohár rozhlasu". Nevedly si vůbec špatně, a některé dívky dokonce ovládly své disciplíny. Jelikož se ale jednalo o týmovou soutěž, nakonec se naše děvčata umístila na krásném 7. místě. Všem zúčastněným patří velké díky za účast a hlavně za snahu a přípravu na tyto závody.

Daniel Kadlečík, vedoucí výběru

Zúčastněné:

Amálka Princová, 7.B (běh 60m, štafetový běh, skok daleký), Daniela Martínková, 7.B (běh 60m, štafetový běh, hod kriketovým míčkem), Eva Kadlečíková, 7.B (skok daleký, štafetový běh, skok vysoký), Eliška Štejfová, 7.A (skok daleký, štafetový běh, skok vysoký), Angie Macourková, 7.A (běh 60m, běh 600m), Aneta Wagnerová, 7.C (hod kriketovým míčkem, běh 600m), Anežka Kanca, 6.B (hod kriketovým míčkem, skok vysoký)