Aktuality - Halloween, 30.10.2008

Halloween, 30.10.2008

1. 1. 2009

Již potřetí oslavili žáci a žákyně školy keltský svátek Halloween. Halloweenským tématům se věnovali především v hodinách angličtiny. Oslavy vyvrcholily 30. října odpoledne, kdy žáci a učitelé sešli ve škole. Chodby školy se rozzářily svitem halloweenských dýní a po škole se rozeběhly nejroztodivnější bubáci a strašidla. Ve školní tělocvičně se strašidla utkala v rozmanitých soutěžích a odborná čarodějnická porota zvolila nejlepší masky večera. Zlatým hřebem celého večera se stala opět velmi oblíbená stezka odvahy, která letos zavedla žáky do strašidelných chodeb v podzemí školy. Po tomto zážitku se děti odebrali do svých tříd, kde se "zavrtali" do svých spacáků a nechali si zdát halloweenské sny.