Zájmová činnost - Kroužky - Basketbal

Basketbal

Kroužek bude organizován basketbalovým klubem BK Lynx Liberec a je určen pro žáky 1.-5. tříd. Děvčata a chlapci se seznámí s pravidly basketbalu a budou se věnovat základním hráčským dovednostem (střelba na koš, driblink) a získané dovednosti uplatní ve hře. Věkově není kroužek omezen. Podle složení dětí se vedoucí rozhodne pro odpovídající náplň kroužku.

čas: pátek, 14:00 - 15:00
místo: Sportovní hala Kort (děti vyzvedne ve škole lektorka a po skončení kroužku je doprovodí zpět do školy)

cena: 1200,-Kč/školní rok. Zaplatit lze hotově lektorovi na kroužku nebo v kanceláři školy.

vedoucí: Dominika Máchová

Kroužek bude otevřen a zahájí činnost 1.10.2021. Žáky 1. a 2. tříd vyzvedává lektorka v 13:45 na budově „B“, v 13:50 ve vestibulu budovy „A“ (žáci budou čekat na školní chodbě u skleněných dveří). Po skončení kroužku doprovází lektorka žáky zpět do budovy školy a do školní družiny.

←Zpět na seznam kroužků