Fotogalerie - Oslavy 45 let Ještědu - 15. září 2018

V sobotu 15.září se početná skupina 37 dětí a 7 dospělých vydala na „Oslavy 45 let Ještědu“. Cestu od konečné zastávky tramvaje k lanovce jsme vyplnili různými sportovními aktivitami,které pro děti připravil KÚ Libereckého kraje. Fronta na lanovku byla opravdu dlouhá,ale vydrželi jsme, občerstvili se dobrotami,které nám nabalili rodiče a čekání nakonec uběhlo rychle. Jízda lanovkou byl úžasný zážitek, zvlášť pro děti,které jely poprvé a oproti očekávání a obavám dětí se ani jedno lano nepřetrhlo!

Na Ještědu jsme si nejdříve vyzvedli drobné ceny za splněné úkoly – reflexní náramky,propisky,sluneční brýle a píšťalky na památku. Poté jsme se rozdělili do skupinek a prošli si zázemí Ještědu,včetně dvou ukázkových pokojů a utratili peníze ve stáncích s upomínkovými předměty. Některé děti daly přednost úžasně vonící klobásce!

Všichni jsme se zase sešli na louce pod Ještědem,zlikvidovali jsme poslední zásoby jídla z batůžků a udělali si společné foto na památku. Pak už jen lanovkou dolů,ve stánku rychle utratit poslední peníze a tramvají zpět k rodičům,kteří trpělivě čekali před družinou. Výlet byl nádherný,zážitků spousta a děti byly moc hodné,všechny si zaslouží pochvalu. Velké díky patří rodičům,kteří šli s námi. Paní Havelková a paní Bílková moc pomohly s organizací i péčí o děti a pan Bílek se hned od začátku skvěle zhostil role výletního fotografa!!

Děkujeme a těšíme se na další společnou akci.

Za děti i vychovatelky Vladimíra Vozková

←Zpět na seznam fotogalerií

Základní škola Liberec
U školy 222/6
„Sportem ke zdraví, školou k vědění a poznání”